Etkinlikler
Yaklaşan Etkinlikler
- 21 Mayıs / 10:00 - 12:00 Kariyer Planlama Dersi
- 21 Mayıs / 10:00 - 12:00 Şehir ve Bölge Planlama
- 21 Mayıs / 10:00 - 12:00 Endonezyalı misafirler için yapılacak sunum
- 21 Mayıs / 11:00 - 13:00 Üniversite Tanıtım Programı
- 21 Mayıs / 11:00 - 12:00 Akreditasyon Sunumu
- 21 Mayıs / 11:00 - 13:59 Geleneksel Denizcilik Fakültesi ve Öğrencileri Söyleşi Programı
- 21 Mayıs / 13:00 - 16:00 Taşıt Çarpışma Mekaniği
- 21 Mayıs / 14:00 - 16:00 SPRINGER NATURE YAZAR SEMİNERİ Yayın Şansınızı Nasıl Artırırsınız? Selin Şencanlı (Licensing Manager Institutional & Corporate Sales Springer Nature)
- 21 Mayıs / 15:00 - 16:30 Kimya Bölüm Seminerleri
- 21 Mayıs / 16:00 - 17:00 Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü Kariyer Planlama Dersi
- 21 Mayıs Basketbol Takımları
- 21 Mayıs / 17:00 - 21:00 Müzik Kursları
- 21 Mayıs / 17:30 - 19:30 Tiyatro Topluluğu Oyun Provası
- 22 Mayıs / 08:00 - 11:00 PM 318 Çevre Estetiği Lisans Dersi
- 22 Mayıs / 09:00 - 11:00 Kurumsal Sırlar Semineri
- 22 Mayıs Salon Temizliği
- 22 Mayıs / 11:00 - 17:00 Doktora Tez Savunması
- 22 Mayıs / 11:00 - 12:15 İnşaat Mühendisliği Bölümü Kariyer Planlama dersi kapsamında İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu üyesi Mahmut Sami Döven Üniversitemizde söyleşide bulunacaktır.
- 22 Mayıs / 12:00 - 17:00 Fikir Maratonu
- 22 Mayıs / 13:00 - 14:59 Mimarlık ve Tasarım Fakültesi
- 22 Mayıs Tenis Dersleri
- 22 Mayıs / 13:30 - 15:00 TÜBİTAK 2209 Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri
- 22 Mayıs / 14:00 - 17:00 BTÜ KONUŞMALARI
- 22 Mayıs / 15:00 - 17:00 BTÜ & BOSCH Yetenek Akademisi
- 22 Mayıs / 16:00 - 20:00 Finans Haftası Seminerleri
- 22 Mayıs / 16:00 - 18:00 Fikir ile Gelecek Topluluğu Toplantı
- 22 Mayıs Voleybol Takımları
- 23 Mayıs / 08:30 - 17:30 Robot Çalıştayı
- 23 Mayıs / 12:30 - 17:00 Enerji Depolama Teknolojileri
- 23 Mayıs / 13:00 - 18:00 Bursa Yelken Kulübü Semineri
- 23 Mayıs / 14:00 - 14:59 İlhamın İzinde 24.1
- 23 Mayıs / 15:00 - 16:00 Kariyer planlama lisans dersi kapsamında söyleşi
- 23 Mayıs / 16:00 - 20:00 Finans Haftası Seminerleri
- 23 Mayıs / 16:00 - 18:00 BKFK Toplantısı
- 23 Mayıs Badminton Takımları
- 23 Mayıs / 17:30 - 19:30 Tiyatro Topluluğu Oyun Provası
- 24 Mayıs / 08:00 - 17:00 14.Uluslararası Lif ve Polimer Araştırmaları Sempozyumu
- 24 Mayıs / 08:00 - 17:00 14. Uluslararası Lif ve Polimer Araştırmaları Sempozyumu
- 24 Mayıs / 08:00 - 17:00 14. Uluslararası Lif ve Polimer Araştırmaları Sempozyumu
- 24 Mayıs / 08:00 - 17:00 14.Uluslararası Lif ve Polimer Araştırmaları Sempozyumu
- 24 Mayıs Tenis Dersleri
- 24 Mayıs / 13:00 - 18:00 Bursa Yelken Kulübü Semineri
- 24 Mayıs / 14:00 - 17:00 Psikoloji Bölümü
- 24 Mayıs / 14:00 - 15:00 Filistin Destek Günü
- 24 Mayıs / 16:00 - 20:00 Finans Haftası Seminerleri
- 25 Mayıs / 08:00 - 17:00 14.Uluslararası Lif ve Polimer Araştırmaları Sempozyumu
- 25 Mayıs Anka16 Kulübü
- 25 Mayıs / 08:00 - 17:00 14. Uluslararası Lif ve Polimer Araştırmaları Sempozyumu
- 25 Mayıs / 08:00 - 17:00 14. Uluslararası Lif ve Polimer Araştırmaları Sempozyumu
- 25 Mayıs / 08:00 - 17:00 2024 Türkiye Kulüpler Şampiyonası Bursa İl Maçları
- 25 Mayıs Karate (Beyazıt Spor Kulübü)
- 25 Mayıs Pomem Hazırlık
- 26 Mayıs Anka16 Kulübü
- 26 Mayıs / 08:00 - 17:00 2024 Türkiye Kulüpler Şampiyonası Bursa İl Maçları
- 26 Mayıs Karate (Beyazıt Spor Kulübü)
- 26 Mayıs Pomem Hazırlık
- 27 Mayıs / 10:00 - 12:00 Bilim Kızı Projesi Etkinliği
- 27 Mayıs / 14:00 - 16:00 Göç Kapsamında Çocuk
- 27 Mayıs Futsal (Salon Futbolu)
- 27 Mayıs / 17:00 - 20:00 BTÜ 10. Rektörlük ve Gençlik Kupası Satranç Branşı Müsabakaları
- 28 Mayıs / 10:00 - 12:00 Kariyer Planlama Dersi
- 28 Mayıs / 10:00 - 12:00 Şehir ve Bölge Planlama
- 28 Mayıs / 11:00 - 12:00 3. Orman Oyunları Olimpiyatları, 19 - 21 Temmuz 2024 tarihinde yapılacak 3. Orman Oyunları Olimpiyatları hakkında bilgi verilmesi, Gizem Görnaz
- 28 Mayıs / 11:00 - 13:00 Üniversite tanıtım programı
- 28 Mayıs / 13:00 - 16:00 Taşıt Çarpışma Mekaniği
- 28 Mayıs Basketbol Takımları
- 28 Mayıs / 17:00 - 20:00 BTÜ 10. Rektörlük ve Gençlik Kupası Satranç Branşı Müsabakaları
- 28 Mayıs / 17:30 - 19:30 Tiyatro Topluluğu Oyun Provası
- 29 Mayıs / 08:00 - 11:00 PM 318 Çevre Estetiği Lisans Dersi
- 29 Mayıs / 09:00 - 17:00 Kimya Bölümü Bitirme Projeleri Sempozyumu
- 29 Mayıs Salon Temizliği
- 29 Mayıs / 13:00 - 14:59 Mimarlık ve Tasarım Fakültesi
- 29 Mayıs Tenis Dersleri
- 29 Mayıs / 14:00 - 17:00 BTÜ KONUŞMALARI
- 29 Mayıs / 15:00 - 17:00 BTÜ & BOSCH Yetenek Akademisi
- 29 Mayıs Voleybol Takımları
- 29 Mayıs / 17:00 - 20:00 BTÜ 10. Rektörlük ve Gençlik Kupası Satranç Branşı Müsabakaları
- 30 Mayıs / 08:00 - 17:00 7.Uluslararası Tarım Çevre ve Sağlık Kongresi
- 30 Mayıs / 08:00 - 17:00 7.Uluslararası Tarım Çevre ve Sağlık Kongresi
- 30 Mayıs / 08:00 - 17:00 7.Uluslararası Tarım Çevre ve Sağlık Kongresi
- 30 Mayıs / 08:00 - 17:00 Mesafikir Fikir Yarışması Finali
- 30 Mayıs / 08:30 - 17:30 7.Uluslararası Tarım, Çevre ve Sağlık Kongresi
- 30 Mayıs / 09:00 - 17:00 Psikoloji Seminerleri
- 30 Mayıs Badminton Takımları
- 30 Mayıs / 17:00 - 20:00 BTÜ 10. Rektörlük ve Gençlik Kupası Satranç Branşı Müsabakaları
- 31 Mayıs / 08:00 - 17:00 7.Uluslararası Tarım Çevre ve Sağlık Kongresi
- 31 Mayıs / 08:00 - 17:00 7.Uluslararası Tarım Çevre ve Sağlık Kongresi
- 31 Mayıs / 08:00 - 17:00 7.Uluslararası Tarım Çevre ve Sağlık Kongresi
- 31 Mayıs / 08:30 - 17:30 7.Uluslararası Tarım, Çevre ve Sağlık Kongresi
- 31 Mayıs Tenis Dersleri
- 31 Mayıs / 14:00 - 17:00 Psikoloji Bölümü
- 31 Mayıs / 17:00 - 20:00 BTÜ 10. Rektörlük ve Gençlik Kupası Satranç Branşı Müsabakaları
- 01 Haziran / 08:00 - 17:00 7.Uluslararası Tarım Çevre ve Sağlık Kongresi
- 01 Haziran / 08:00 - 17:00 7.Uluslararası Tarım Çevre ve Sağlık Kongresi
- 01 Haziran / 08:00 - 17:00 7.Uluslararası Tarım Çevre ve Sağlık Kongresi
- 01 Haziran / 08:30 - 17:30 7.Uluslararası Tarım, Çevre ve Sağlık Kongresi
- 03 Haziran / 17:00 - 21:00 Müzik Kursları
- 04 Haziran / 09:00 - 17:00 Yabancı Diller Yüksekokulu
- 04 Haziran / 10:00 - 12:00 Şehir ve Bölge Planlama
- 04 Haziran / 17:00 - 21:00 Müzik Kursları
- 05 Haziran / 13:00 - 14:59 Mimarlık ve Tasarım Fakültesi
- 05 Haziran / 14:00 - 17:00 BTÜ KONUŞMALARI
- 06 Haziran / 09:00 - 17:00 Psikoloji Seminerleri
- 06 Haziran / 12:00 - 17:00 Rektörlük Toplantı Hazırlıkları
- 07 Haziran / 09:00 - 17:00 Psikoloji Seminerleri
- 07 Haziran / 11:00 - 13:00 Üniversite tanıtım programı
- 07 Haziran / 14:00 - 17:00 Psikoloji Bölümü
- 10 Haziran / 12:00 - 17:00 Orman Endüstri Mühendisliği ABD Doktora Tez Savunma Sunumları
- 10 Haziran / 17:00 - 21:00 Müzik Kursları
- 11 Haziran / 10:00 - 12:00 Şehir ve Bölge Planlama
- 11 Haziran / 17:00 - 21:00 Müzik Kursları
- 12 Haziran / 13:00 - 15:00 Mimarlık ve Tasarım Fakültesi
- 12 Haziran / 14:00 - 17:00 BTÜ KONUŞMALARI
- 13 Haziran / 09:30 - 16:00 Biyomühendislik Günleri ve dönem sonu etkinlikleri
- 14 Haziran / 08:00 - 13:00 Bölüm Bitirme Çalışması Sunumları
- 14 Haziran / 14:00 - 17:00 Psikoloji Bölümü
- 17 Haziran / 17:00 - 21:00 Müzik Kursları
- 18 Haziran / 10:00 - 12:00 Şehir ve Bölge Planlama
- 18 Haziran / 17:00 - 21:00 Müzik Kursları
- 19 Haziran / 13:00 - 15:00 Mimarlık ve Tasarım Fakültesi
- 19 Haziran / 14:00 - 17:00 BTÜ KONUŞMALARI
- 21 Haziran / 14:00 - 17:00 Psikoloji Bölümü
- 24 Haziran / 17:00 - 21:00 Müzik Kursları
- 25 Haziran / 17:00 - 21:00 Müzik Kursları
- 26 Haziran / 13:00 - 15:00 Mimarlık ve Tasarım Fakültesi
- 26 Haziran / 14:00 - 17:00 BTÜ KONUŞMALARI
- 28 Haziran / 08:00 - 17:00 Mezuniyet Töreni
- 28 Haziran / 08:00 - 17:00 Mezuniyet Töreni
- 28 Haziran / 08:00 - 17:00 Mezuniyet Töreni
- 28 Haziran / 08:00 - 17:00 Mezuniyet Töreni
- 28 Haziran / 08:00 - 17:00 Mezuniyet Töreni
- 28 Haziran / 08:00 - 17:00 Mezuniyet Töreni
- 28 Haziran / 08:00 - 17:00 Mezuniyet Töreni
- 22 Temmuz / 10:00 - 17:00 "BTÜ Tercih Günleri"
- 23 Temmuz / 10:00 - 17:00 "BTÜ Tercih Günleri"
- 24 Temmuz / 10:00 - 17:00 "BTÜ Tercih Günleri"
- 25 Temmuz / 10:00 - 17:00 "BTÜ Tercih Günleri"
- 26 Temmuz / 10:00 - 17:00 "BTÜ Tercih Günleri"